Konst Modern svensk konst
1260715
Axel Nilsson
(Sverige, 1889-1981)
Axel nilsson, olja på pannå, signerad.

AXEL NILSSON, olja på pannå, signerad.

"Landskap, höst". 46 x 55 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

300
29
34
Utropspris
4 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
10 okt 19:01
300 SEK