Konst Modern svensk konst
1262023
Axel Nilsson
(Sverige, 1889-1981)
Axel nilsson, olja på duk, signerad axel nilsson.

AXEL NILSSON, olja på duk, signerad Axel Nilsson.

"Penséer". 33,5 x 24 cm.

Färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L108
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 15 timmar
700
68
80
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 750 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
24 okt 10:46
700 SEK
23 okt 15:49
300 SEK