Konst Modern svensk konst
1262115
Felix Hatz
(Sverige, 1904-1999)
Felix hatz, olja på duk, signerad och daterad -41.

FELIX HATZ, olja på duk, signerad och daterad -41.

I baren. 60 x 70 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK