Konst Grafik
1263310
Richard Mortensen
(Danmark, 1910-1993)
Richard mortensen, färgetsning signerad daterad och numrerad 59 27/100.

RICHARD MORTENSEN, färgetsning signerad daterad och numrerad 59 27/100

Komposition, bildyta 36 x 51 cm

Ej examinerad ur ram. Blekt. Svag missfärgning efter passepartout. Lös i ramning

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C7
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

700
68
80
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
20 okt 9:46
700 SEK
20 okt 9:46
650 SEK
20 okt 9:46
600 SEK
20 okt 9:46
550 SEK
15 okt 15:26
500 SEK