Konst Modern svensk konst
1263485
Tage Törning
(Sverige, Född 1925)
Tage törning, olja på duk, signerad och daterad -70.

Tage Törning, olja på duk, signerad och daterad -70.

Sittande man. 130 x 100 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK