1264738
G.ROSINSKY, olja på pannå, signerad och daterad 1915.
G.rosinsky, olja på pannå, signerad och daterad 1915.

Vinterlandskap, 53,5 x 34,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
250 EUR