1264895
Ola Billgren
(Sverige, 1940-2001)
BÖcker, 2 st, bland annat ola billgren "måleri/paintings" signerad och daterad -2000 med fotogravyr 128/250.

BÖCKER, 2 st, bland annat Ola Billgren "Måleri/Paintings" signerad och daterad -2000 med fotogravyr 128/250.

Fotogravyr samt bok, 2000, signerad med kulspetspenna 128/250, utgiven av Bra Böcker i samarbete med Galerie Leger, med texter av Douglas Feuk och Anne Ring Petersen. 29,5 x 29,5 cm.
Samt bok som medföljer "Ola Billgren Målningar och Collage Paintings and collage" Galerie Leger, Malmö Oktober- November 1989.

Obetydligt ytslitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V7
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

6 dagar 22 timmar
1 600
154
180
Utropspris
4 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
30 okt 10:15
1 600 SEK
30 okt 9:55
300 SEK