1264895
Ola Billgren
(Sverige, 1940-2001)
BÖcker, 2 st, bland annat ola billgren "måleri/paintings" signerad och daterad -2000 med fotogravyr 128/250.

BÖCKER, 2 st, bland annat Ola Billgren "Måleri/Paintings" signerad och daterad -2000 med fotogravyr 128/250.

Fotogravyr samt bok, 2000, signerad med kulspetspenna 128/250, utgiven av Bra Böcker i samarbete med Galerie Leger, med texter av Douglas Feuk och Anne Ring Petersen. 29,5 x 29,5 cm.
Samt bok som medföljer "Ola Billgren Målningar och Collage Paintings and collage" Galerie Leger, Malmö Oktober- November 1989.

Obetydligt ytslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L18
Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK