1265728

Oscar Kleineh

(Finland, 1846-1919)
Oscar kleineh, olja på dukpannå, signerad och daterad -85.

Oscar Kleineh, olja på dukpannå, signerad och daterad -85.

Mångata vid kusten. 29x22,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Gulnad fernissa.

Utropspris
3 900 EUR