Konst Modern svensk konst
1267265
Kjell Jörstedt
(Sverige, Född 1943)
Kjell jörstedt, olja på duk, signerad kjell jörstedt och daterad 1977.

KJELL JÖRSTEDT, olja på duk, signerad Kjell Jörstedt och daterad 1977.

Utan titel. 60 x 78 cm.

Ytsmuts.

Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern konst
+46 (0)707 78 35 71

Utropspris
6 000 SEK