Konst Modern svensk konst
1268832
Ragnar Sandberg
(Sverige, 1902-1972)
Ragnar sandberg, tuchteckning, signerad och daterad 19/5-71.

Ragnar Sandberg, tuchteckning, signerad och daterad 19/5-71.

Sittande man. Bladstorlek 12 x 16 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK