Möbler Fåtöljer & Soffor
1269395
Soffa, Swedish modern, 1930-40-tal.
Soffa, swedish modern, 1930-40-tal.

Helstoppad soffa med svängd form. Längd ca 196, djup ca 90, sitthöjd ca 45, höjd 72 cm.

Smärre slitage, obetydliga repor, fläckar.

Utropspris
4 000 SEK