Konst Grafik
1271825
André Lanskoy
(Frankrike, 1902-1976)
André lanskoy, färglitografi, signerad 175/197.

André Lanskoy, färglitografi, signerad 175/197.

Utan titel. P. 55 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK