Möbler Bord
1272234

SOFFBORD 1900-talets senare del

Soffbord 1900-talets senare del.

Stomme av mässing med gträdetaljer, skiva av glas, längd 133, bredd 83, höjd 54 cm

Bruksslitage. Repor. Fläckar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK