Konst Grafik
1273090
Inge Schiöler
(Sverige, 1908-1971)
Inge schiöler, färglitografi, signerad 12/95.

Inge Schiöler, färglitografi, signerad 12/95.

Grönskande landskap. P. 43 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK