1273789
Torger Enckell
(Finland, 1901-1991)
Torger enckell, olja på papper, signerad och daterad -28.

Torger Enckell, olja på papper, signerad och daterad -28.

Vårvinter. 31x45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
250 EUR