Konst Grafik
1274159
Lennart Jirlow
(Sverige, 1936-2020)
Lennart jirlow, färglitografi, 1978,  signerad 170/310.

Lennart Jirlow, färglitografi, 1978, signerad 170/310.

"Dansen". Utförd 1978. P. 49,2 x 38,1 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK