Konst Grafik
1274163
Karl Axel Pehrson
(Sverige, 1921-2005)
Karl axel pehrson, färglitografi, 1984, signerad 56/385.

Karl Axel Pehrson, färglitografi, 1984, signerad 56/385.

Orkidéer. P. 62 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
1 800
177
211
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
18 nov 12:10
1 800 SEK
18 nov 12:09
1 700 SEK
18 nov 12:01
1 600 SEK
13 nov 18:13
1 500 SEK
13 nov 7:40
300 SEK