Silver Bägare & Skålar
1274334

Lockpokaler, 2 st, silver, svensk importstämpel, 1900-tal.

Rokokostil, uppburna av delfiner, snäckformade hänklar, locken med delfiner. Höjd 16-18,5 cm. Vikt 340 gram respektive 525 gram.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
4 000 SEK