1274830
Jeff Koons
(USA, Född 1955)
Jeff koons, tallrik, "elephant", porslin, numrerad 785/2500, för bernardaud.

Jeff Koons, tallrik, "Elephant", porslin, numrerad 785/2500, för Bernardaud.

Tryckt dekor av elefant. Diameter 31 cm. I originalkartong.

Obetydligt ytslitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK