1276030
Eugen Stanowsky
(Finland, 1883-1935)
Eugen stanowsky, olja på duk, signerad.

Eugen Stanowsky, olja på duk, signerad.

Hus vid strand. 44 x 65 cm.

Åldersrelaterat slitage. Krackelyr.

Utropspris
250 EUR