1276758
Eeli Jaatinen
(Finland, 1905-1970)
Eeli jaatinen, olja på duk, signerad och daterad -69.

Eeli Jaatinen, olja på duk, signerad och daterad -69.

Barn vid elden. 44,5 x 53,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T7

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 6 timmar
100
1 011
121
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 110 EUR. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
14 jan 18:17
100 EUR
14 jan 15:51
80 EUR