1276763
Kalle Kuutola
(Finland, 1886-1974)
Kalle kuutola, olja på skiva, signerad och daterad -24.

Kalle Kuutola, olja på skiva, signerad och daterad -24.

Under trädet. 24 x 29,5 cm.

Slitage.

Slutpris
3 501
347
422
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
18 jan 17:56
3 501 SEK
18 jan 17:39
3 301 SEK
18 jan 17:38
3 101 SEK
18 jan 17:38
3 000 SEK
18 jan 17:38
2 800 SEK