1277432
Rudolf Åkerblom
(Finland, 1849-1925)
Rudolf åkerblom, olja på kartong, signerad.

Rudolf Åkerblom, olja på kartong, signerad.

Landsbygd. 21 x 46 cm.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
250 EUR