Konst Modern svensk konst
1279670
Margareta Wallin
(Sverige, 1912-1992)
Margareta wallin, olja på duk, signerad.

Margareta Wallin, olja på duk, signerad.

Torghandel i Kungsträdgården. 60 x 73 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK