1281036

Hänge och ring 18K guld m 2 safirer och briljanter 0,045 ct enligt gravyr i ring, kedja förgyllt silver

Hänge och ring 18k guld m 2 safirer och briljanter 0,045 ct enligt gravyr i ring, kedja förgyllt silver.

Längd kedja ca 48 cm. Ringstorlek 17/53.

Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
2 500 SEK