Konst Modern svensk konst
1283556
Thea Ekström
(Sverige, 1920-1988)
Thea ekström, olja på pannå signerad och daterad 61.

Thea Ekström, olja på pannå signerad och daterad 61

Komposition, 23 x 22 cm

Obetydligt ytslitage. Höger övre hörn med lagning

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L135
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 800
376
456
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
15 jan 21:01
3 800 SEK
15 jan 21:01
3 600 SEK
15 jan 15:28
3 200 SEK
15 jan 12:31
3 000 SEK
14 jan 16:03
2 800 SEK