Möbler Bord
1283970

Spelbord, rokokostil, 1900-talets början.

Bord med utdragsskivor fanerat med valnöt. Låda och utdragbar bricka. Moderna marker medföljer. Längd 76, bredd 53, höjd 73 cm.

Smärre slitage. Fanerskador.

Utropspris
3 000 SEK