1284369
Ragni Cawén
(Finland, 1891-1981)
Ragni cawén, olja på pannå, signerad.

Ragni Cawén, olja på pannå, signerad.

Byscen. 34 x 44 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor.

Utropspris
350 EUR