1284466

Into Linturi

(Finland, 1902-1989)
Into linturi, akvarell, signerad och daterad 1955.

Into Linturi, akvarell, signerad och daterad 1955.

"Hurulan talo Karkusta" (Hurula gård i Karkku). Bildstorlek 44 x 55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
250 EUR