1284793
Väinö Rautio
(Finland, 1894-1974)
Väinö rautio, olja på duk, signerad och daterad 1920.

Väinö Rautio, olja på duk, signerad och daterad 1920.

Lantgårdsvy. 47 x 55 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T8

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 2 timmar
150
1 515
182
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 160 EUR. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
20 feb 17:42
150 EUR