1285675

Marcus Collin

(Finland, 1882-1966)
Marcus collin, akvarell, signerad och daterad -24.

Marcus Collin, akvarell, signerad och daterad -24.

Konstnärens mor. 24 x 31,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
300 EUR