Klockor & Ur Armbandsur
1285855

Eterna, Q, armbandsur, 26 x 29 mm.

Eterna, q, armbandsur, 26 x 29 mm.

18K guld, quartz, plexiglas, datum, flexlänk, 1990-tal.

Boettnr. 160428865S.

Slitage. Urtavla med patina. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
2 500 SEK