1287924

John Rafael Ekelund

(Finland, 1877-1946)
John rafael ekelund, olja på pannå, signerad och daterad-34.

John Rafael Ekelund, olja på pannå, signerad och daterad-34.

Gatuvy från Nådendal. 40,5x33 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
400 EUR