1288186

Okänd konstnär, omkring 1800. olja på duk.

Pastoralt landskap med figurer och boskap. 32 x 40 cm.

Krackelerad, skador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L134
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas
5 dagar 9 timmar
1 300
128
152
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 400 SEK. Läs mer.
Budhistorik (10 bud)
11 apr 13:22
1 300 SEK
11 apr 10:39
1 200 SEK
10 apr 14:00
1 100 SEK
10 apr 12:49
1 000 SEK
10 apr 7:47
750 SEK