1288249

Yrjö Mustonen

(Finland, Född 1937)
Yrjö mustonen, olja på duk, signerad och daterad -91.

Yrjö Mustonen, olja på duk, signerad och daterad -91.

"Lokakuun päivä" (En dag i oktober). 37 x 45 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T46

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

150
1 515
182
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
20 feb 17:40
150 EUR
19 feb 20:13
80 EUR
18 feb 17:38
50 EUR