1288369

Tyko Sallinen

(Finland, 1879-1955)
Tyko sallinen, olja på duk, signerad och daterad-42.

Tyko Sallinen, olja på duk, signerad och daterad-42.

Byvy. 49,5x66,5 cm

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
500 EUR