1288511

Emil Edvard Danielsson

(Finland, 1882-1967)
Emil edvard danielsson, olja på duk, signerad och daterad 1939.

Emil Edvard Danielsson, olja på duk, signerad och daterad 1939.

Stilleben. 38x45 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
300 EUR