1288551
Armid Sandberg
(Finland, 1876-1927)
Armid sandberg, olja på pannå, signerad och daterad 1909.

Armid Sandberg, olja på pannå, signerad och daterad 1909.

Hamnvy. 42,5x33 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T46
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 22 timmar
180
1 818
219
Utropspris
250 EUR
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 190 EUR. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
25 feb 13:22
180 EUR
20 feb 17:44
120 EUR
19 feb 18:11
80 EUR