1288739

Veikko Laukkanen

(Finland, Född 1930)
Veikko laukkanen, olja på pannå, signerad och daterad-66.

Veikko Laukkanen, olja på pannå, signerad och daterad-66.

Blom- och fruktstilleben. 40x49,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
250 EUR