1288810

Chingiz Arif Oglu Abassov

(Finland, Född 1963)
Chingiz arif oglu abassov, olja på duk, signerad.

Chingiz Arif Oglu Abassov, olja på duk, signerad.

Jesus. 23 x 17,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - J2

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

150
1 515
182
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
24 feb 11:09
150 EUR
24 feb 11:07
120 EUR
22 feb 18:16
110 EUR
22 feb 18:14
100 EUR
22 feb 18:10
80 EUR