Design Möbler
1289043

Vico Magistretti

(Italien, 1920-2006)
Vico magistretti, soffa, "maralunga", cassina, italien, 2000-tal.

Vico Magistretti, soffa, "Maralunga", Cassina, Italien, 2000-tal

Två-sits, lösa sittdynor, ställbar rygg och armstöd, sitthöjd ca 45, 165x 85x70 cm, etikettmärkt

Bruksslitage. Smärre fläckar. Märken.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
8 000 SEK