Design Möbler
1289059

Svante Skogh, soffbord, Säffle Möbelfabrik, 1950/60-tal.

Svante skogh, soffbord, säffle möbelfabrik, 1950/60-tal.

Ekfanerad skiva. Ben av teak. Brännstämplat. Längd 155 cm, bredd 58 cm, höjd 52 cm.

Smärre slitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK