Design Möbler
1289263

Soffbord, Italien, 1950/60-tal.

Soffbord, italien, 1950/60-tal.

Skiva fanerad med palisander. Ben av mässing. Längd 135, bredd 52, höjd 38 cm.

Smärre slitage.

Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
4 000 SEK