1289600

Marc Chagall

(Frankrike, 1887-1985)
Marc chagall, tidskrifter, 2 st,
derrière le miroir, no 182 samt 235, 1969/1979.

Marc Chagall, tidskrifter, 2 st, Derrière le miroir, No 182 samt 235, 1969/1979.

Kompletta med dess litografier. Utgivna av Maeght, Paris. 38,5 x 28 cm.

Slitage. Gulnad. Smärre veck.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
4 000 SEK