Design Möbler
1290558
Soffa, "Continent" nr 217, Asko 1930-tal.
Soffa, "continent" nr 217, asko 1930-tal.

Fast stoppad klädsel. Längd 160 cm, sitthöjd ca 40 cm, sittdjup 50 cm, total höjd 72 cm.

Senare klädsel. Slitage.

Mikael Nygård
Mikael Nygård

Utropspris
250 EUR