1290566

Engelsk skola, 1800-tal, olja på duk.

Sällskap vid Themsen utanför London. Duk 59 x 95 cm.

Krackelerad.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N1
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

4 000
394
476
Utropspris
15 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
2 maj 14:24
4 000 SEK
2 maj 14:23
3 200 SEK
27 apr 11:03
3 000 SEK