Design Möbler
1290647

Karl Erik Ekselius

(Sverige, 1914-1998)
Karl erik ekselius, karmstolar, 2 st, 1900-talets mitt.

Karl Erik Ekselius, karmstolar, 2 st, 1900-talets mitt.

Stoppad och klädd. Stomme i valnöt

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor. Torkad stoppning.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
2 500 SEK