1290707
Olavi Martikainen
(Finland, 1920-1979)
Olavi martikainen, olja på duk, signerad och daterad -69.

Olavi Martikainen, olja på duk, signerad och daterad -69.

Komposition. 44 x 60 cm.

Vågigt papper eller duk.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T16

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 20 timmar
50
505
61
Utropspris
350 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 55 EUR. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
23 feb 15:05
50 EUR