1290772

Armas Mikola

(Finland, 1901-1983)
Armas mikola, akvarell, signerad och daterad -33.

Armas Mikola, akvarell, signerad och daterad -33.

Florens. Bildstorlek 22,5 x 29,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris
250 EUR